Meccsek 50 százalékának határideje: November 25.

1. Southampton (Saviola) – Everton (hunbecks12) 1:2
    Everton (hunbecks12) Southampton (Saviola) 1:2

2. Arsenal (Lordloresz) – Wolverhampton (Bravens) 3-3
    Wolverhampton (Bravens) – Arsenal (Lordloresz) 2-1
    Wolverhampton (Bravens) – Everton (Hunbecks) 3-5
    Everton (Hunbecks) – Wolverhampton (Bravens) 5-4

3. Wolverhampton (Bravens) – Southampton (Saviola) 5-2

Southampton (Saviola) – Wolverhampton (Bravens) 2-1

4. Everton (Hunbecks)-Crystal Palace (akika) 2-5
    Csodálatos teljesitmény ,Gary Cahill 4 gólt ért el a mérkőzésen. Bemutatkozott a kapuban a sikeres csatár Jordan Ayew, 10 percig védte kapott gól nélkül a mérkőzést. Egyedi trükkökel szórakoztatta és emelte az esemény szinvonalát.
    Crystal Palace (akika) – Everton (Hunbecks) 1:10
    Örök emlék ez a mérkőzés is , a nagy reményekkel bemutatkozó Christian Benteke volt a hálóőr a teljes második fél időben. Ezen a meccsen Ayew adós maradt a gólokkal és ez lett a csapat veszte.

5. Aston Villa (Brecht) – Sheffield United (Manó) 1-1. Sheffield United (Manó) – Aston Villa (Brecht) 2-1. Mind a 2 meccs szoros volt jól védekeztünk mind2 és egy szabadrúgas gól döntöt a 2 meccsen köszönöm a mecset nagyon fegyelmezet mecsek voltak

6. Wolverhampton (Bravens) – Crystal Palace (akika) 1 :3
    Crystal Palace (akika) – Wolverhampton (Bravens) 4:6

7. Aston Villa (Brecht) – Everton (hunbecks12) 5:2
    Everton (hunbecks12) – Aston Villa (Brecht) 2:0

8. Wolverhampton (Bravens) – Aston Villa (Brecht) 4-2
    Aston Villa (Brecht) – Wolverhampton (Bravens) 3-2

Semmi extra nem történt. Csak a szokásos fordulatos helyzetekben gazdag 2 brutál jó meccs Bravens ellen.

9. Crystal Palace (akika) – Bristol City (czehzoli) 2:6
    Bristol City (czehzoli) – Crystal Palace (akika) 4:0

10. Aston Villa (Brecht) – Crystal Palace (akika) 1:1
    Crystal Palace (akika) – Aston Villa (Brecht) 2:0

11. Watford (Karesz) – Southampton (Saviola) 2:3
    Elszenvedtük első vereségünket, elég jól kitartott a lendület, kár, hogy egy ilyen balszerencsés meccsen. Kimaradtak a helyzetek, a védelem 2 öngólt is összehozott. Ám Saviola érdemei is elismerésre méltóak. Megérdemelte a győzelmet, taktikus, türelmes játékával.
    Southampton (Saviola) – Watford (Karesz) 1:2
    Sikerült még az első félidőben elmenni 2 góllal, utána rögtön jött a szépités. Aztán tovább sújtott a balszerencse, 2-3 kapufa, kimaradt helyzetek. Igy végig izgulhattam a meccsen. Benne volt a játék képében még egy öngól a végére. 🙂 Köszi a sportszerű meccseket!

12. Brighton(Nyhsupporter) – Burnley(Csatog) 5:0
    Burnley(Csatog)-Brighton(Nyhsupporter)1:3

Végre egy kis sikerélmény a pár vereség után. Csatog túlságosan kapkodott a helyzeteinél, minden kimaradt a részéről, nálam is becsúszott pár hiba, de tisztább helyzeteket dolgoztam ki, így várható volt, hogy a félidei vezetés után növelni tudom majd az előnyt, a 66′ 70′ 87′ 90+3′. percekben szerzett gólokkal állítottam be a végeredményt.
    A második meccsen próbáltam beosztani a csapat erejét, ami talán hiba volt, ajándékoztam egy vezető gólt az első félidőben, ezért egy kis nyomás is került rám abban a periodusban, de Csatog volt olyan “rendes”, hogy visszaadta egy kis idő múlva 🙂 , az egyenlítés után hoztam a gyorsabb, támadóbb szellemű játékosaimat és igyekeztem rohamozni, aminek meg is lett az eredménye.
    Én is azt mondom ne add fel, mélyülj el a részletekben kicsit és akkor jobb lesz ez sokkal, sok sikert a folytatásban!

13. Norwich (Kristóf) – Sheffield United (Manó) 3-2
    Sheffield United (Manó) – Norwich (Kristóf) 3-0

14. Watford (Karesz) – Brighton (Nyhsupporter) 4:2
    Brighton (Nyhsupporter) – Watford (Karesz) 0:2

2 izgalmas meccs volt, Nyhsupporter személyében egy ügyes új tagot ismertem meg. Kitartás, nem egyszerű a Brightonnal.

Watford (Karesz) – Burnley (Csatog) 8:0
    Burnley (Csatog) – Watford (Karesz) 1:6

Kitartás Csatog, ne add fel olyan könnyen a meccseket!

Watford (Karesz) – Leeds (Szalab) 3:2
    Szalab elképesztően jól játszott a Leedsel. Kétszer egyenlitett, nem csúnya gólokkal. A győztes gól csak a 90. percben érkezett. Köszi a soportszerű meccseket!
    Leeds (Szalab) – Watford (Karesz) 1:4

15. Chelsea(Timo)-Arsenal(LordLoresz) 1:1

Arsenal(Lordloresz)-Chealsea(Timo) 1:1

16. Arsenal (Lordloresz) – Southampton (Saviola) 1-3

Southampton (Saviola) – Arsenal (Lordloresz) 3-1

17. Chelsea (Timo) – Sheffield United (Manó) 3-0. Sheffield United (Manó) – Chelsea (Timo) 1-2

Burnley -Bristol City 0:4

A Zoli ellen annak az 1 gólnak úgy őrültem mintha mind a 2 mérkőzést meg nyertem volna!!! Köszönöm a meccseket.