1. Hull City(tango) – Norwich(ronaldo) 2-0

2. Reading (Karesz) – West Bromwich (Kocka) 2:0
    West Bromwich (Kocka) – Reading (Karesz) 2:8

3. Reading (Karesz) – Sheffield United (MrT) 7:0
    Sheffield United (MrT) – Reading (Karesz) 1:4

4. Leeds (Bravens) – West Bromwich (Kocka) 1-7
    West Bromwich (Kocka) – Leeds (Bravens) 2-2

Az első meccs már már nevetséges volt, azt csináltam amit akartam! Csukot szemmel passzolva is nekem adja a golyót! A második már jobb meccs volt, igaz itt is szerencsém volt 93 percben egyenlítettem! Köszönöm a türelmet! Nekem biztos elborul az agyam!

5. Millwall (Timo) 0-0 Nottingham Forest (Hunbecks)
    Nottingham Forest 0-2 Millwall

6. Norwich (Ronaldo) – Nottingham 0:3
    Nottingham – Norwich 6:0

7. Reading (Karesz) – Aston Villa (Patrik) 5:3
    Aston Villa (Patrik) – Reading (Karesz) 4:4

Már 3:0 volt nekem. Elhittem, hogy megvan a meccs. Aztán a második félidő elején Patrik talált gyorsan két gólt. Ekkor kaptam észbe, hogy ez igy kevés lesz. Sikerült is még lőni 1 gólt. A 88. percben Patrik ismét betalált. Majd a hosszabbitás végén megint. Köszi a sportszerű meccseket!

8. West Bromwich(kocka)-Derby(kulacsm) 1:2 Derby(kulacsm)-West Bromwich(kocka) 3:1

9. Swansea (Brecht) – West Bromwich (Kocka) 1-1
    West Bromwich (Kocka) – Swansea (Brecht) 2-1

A játékba vetett önbizalmamat hűen tükrözi, hogy mindenki ellen más felállásban próbáltam játszani. Az eddig lejátszott meccseket tekintve az Angol 2 ben most játszottam a legjobban. Két kiélezett meccsre és egy pontra volt elég. Kocka kihagyott néhány helyzetet. Én berúgtam a két meccs alatt a két zicceremet. Köszi nagyon izgalmas volt.

10. Reading (Karesz) – Nottingham Forest (Hunbecks) 5:0
    Nottingham Forest (Hunbecks) – Reading (Karesz) 0:3

11. Reading(karesz)-Derby(kulacsm) 3:3 Derby(kulacsm)-Reading(karesz) 5:1

12. Swansea(Brecht)-Stoke(gèzi) 2:2 Stoke (gézi)-Swansea(Brecht)1:1

13. Swansea (Brecht) – QPR (Jocó) 0-1
    QPR (Jocó) – Swansea (Brecht) 1-3

14. Nagyon eros ellenfelem volt. Hiaba a sok gyakorlas. Jott a ket zako. De nem gond mar csak ket fordulo van a bajnoksagombol.
    Derby County (Kulacsm) 6-0 QPR (Joco). QPR (Joco) 0-2 Derby County (Kulacsm)

szoros volt nagyon köszi srácok!

17. West Bromwich (Kocka) 2-1 QPR (Joco). QPR (Joco) 0-0 West Bromwich (Kocka).

18. Vegre meg tort a jeg. A QPR 6 pontot gyujthetet be ellenfeletol a Sheffield Unitedtol. QPR (Joco) 1-0 Sheffield United ( MrT). Sheffield United 1-3 QPR (Joco). Nem volt konnyu elonyhoz jutni. Izgalmas meccsek voltak. Köszönöm MrT a jatekot.

19. Véget ért a mai jó sorozatom!
    Kocka ügyesen, taktikusan játszott és ahányszor eltalálta a kaput, annyiszor gólnak örülhetett. (mindkét meccsen)