3. Barcelona (Gézi) – Levante (Karesz) 0:4

4. Villarreal (Bravens) – Atletico Madrid (Badzzso) 2-0
    Atletico Madrid (Badzzso) – Villarreal (Bravens) 4-1

5. Bilbao (Tomika) – Villarreal (Bravens) 3-4
    Villarreal (Bravens) – Bilbao (Tomika) 2-2

6. Levante (Karesz) – Alaves (Kulacsm) 4:3

7. Rayo Vallecano (nagyjampi) – Valencia (ronaldo) 3-1
    Valencia (ronaldo)-Rayo Vallecano (nagyjampi) 0-4

Real Sociedad( vajas) -Valencia (ronaldo) 5 -1
    Valencia (ronaldo)- Real Sociedad( vajas) 4-1

8. Getafe(connors) – Barcelona (gezi) 1-1 Barcelona (Gezi) – Getafe (connors) 0-1 tyű mind a 2 meccs legalább 60% labdabirtoklas a Barcának. Folyamatos támadások. Néha volt egy két kontram de azokat próbáltam pontosan kivitelezni 10-9 et elhalasztak a kozeppalyan:) Köszönöm a meccseket!

9. Ronaldo lesz az 🙂

10. Valencia(diegoapit) – Getafe(connors) 1:2 Getafe(connors) – Valencia(diegoapit) 1:1

Izgalmas meccsek voltak. Köszi 🙂

11. Celta Vigo (Janek)-Betis(Keszeg)
    1-3
    Betis(Keszeg)-Celta Vigo (Janek)
    3-4

Jó kis derbik voltak és egy értékes győzelmet arattam egy nálam jobb játékos ellen.
    Az első meccs nagyon kijött Keszeg remek technikai tudása 1 az 1ben többször megvert és remekül tartotta,járatta a labdát.Az első félidőt még sikerült 1-1re mentenem,de a másodikban kijött a különbség úgy,hogy sokáig 10 emberrel volt.Aspas kiugratásánál rosszul csúszott be és jogosan kiszórták a hátvédjét,de hiába próbáltam mindent a kontráiból így is ő tudott gólokat szerezni.
    A második kicsit kiegyenlítettebb lett.Nem mentek úgy be a helyzetei és a kapufa is nekem segített.Bezzeg nálam.3 kaput eltaláló lövésemből 3 gól,a harmadik elég pofás felsőléces szabigól volt 32 méterről.Félidei változtatások felrázták a Betist és 3-2re fejött.A meccset végül egy kontra végén Aspas bombája zárta le ,szerencsére Keszegnek csak egy szépítő találatra maradt ideje.Köszi a meccseket és további sok sikert.

12. Sevilla(Pubi)-Leganes(Hunbecks) 5-2
    Leganes(Hunbecks)-Sevilla(Pubi) 3-1

13. Celta Vigo(Janek)-Sevilla(Pubi)
    2-4
    Sevilla(Pubi)-Celta Vigo(Janek)
    2-5

Két nyílt sisakos mérkőzésen a helyzetkihasználások hatékonysága döntött.
    Az első meccsen a vezetésem után kb szinte a következő támadásból már jött a válasz 2-2ig,de Pubi vezetésére én nem tudtam reflektálni.
    A második érdekessége ,hogy az első félidő nem hozott gólt,szóval elég gólgazdag második feles volt.
    Az elöző meccs koppintása volt 2-2ig,de a hajrában a teljesen kitámadó Sevillát sikerült háromszor is mattolni.Köszi a meccseket és további sok sikert.

14. Alaves (Kulacsm) – Betis (Keszeg) : 2-3
    Betis (Keszeg) – Alaves (Kulacsm) : 5-5

A 2.on sokkal jobban, erőszakosabban játszott Máté, bár védekezni továbbra se lehet ebben a játékban, ha Konami úgy gondolja. Sok sikert neked!

15. Levante (Karesz) – Rayo Vallecano (Nagyjampi) 4:0
    Rayo Vallecano (Nagyjampi) – Levante (Karesz) 1:3

Levante (Karesz) – Valencia (Ronaldo) 2:1
    Valencia (Ronaldo) – Levante (Karesz) 4:3

16. Real Madrid (Szalab) – Betis (Keszeg) : 0-2
    Betis (Keszeg) – Real Madrid (Szalab) : 3-0