Bajnokság kezdődött: Február 7..
Bajnokság vége: Március 31.

Bajnokság bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Parma (Badzzso) – Napoli (Brecht) 3-2
    Badzso nagyon kellemetlen ellenfél. Ezt be is bizonyította az igazi sajátos stílusos focijával. Látványos támadásokból rúgta a góljait. Sajnos nem indul elég bajnokságban, hogy többet játszhassuk.
    Napoli (Brecht) – Parma (Badzzso) 3-0
    Itt felállást váltottam. És sikerült felvenni a kellemetlen stílusának ritmusát. No meg persze a klasszisokkal jobb csapat. Köszönöm a meccseket.

Torino(Izgi)-Sassuolo(fiyoo) 1:6

5. Gelu!azt is ird ki hogy mit műveltél!agyon rúgtad az emberemet mikor vezettem..és csak sárgát kaptàl,gondolom jót mosolyogtál rajta…hát én nem…!!
    2 vereséggel számoltam ellened..de 3 pont járt volna…Gratulàlok akár milyen mocsok módon játszottál…

10. Napoli (Brecht) – Atalanta (Tango) 5-1
    A statja az Atalantának tükörképe az enyémnek. Picit talán jobb is. De amit hátul össze szerencsétlenkedtek a védői az már bohózatba illő volt. Meglepően könnyed siker.
    Atalanta (Tango) – Napoli (Brecht) 3-5
    Azért ebbe már beleizzadtam. Sejtettem hogy baj lesz, mert Merets piros formában volt, így muszáj volt Karnezist védetni. 1-0 nál kihagytam egy nagy ziccert Tangó lekontrázott. Így lett 2-0 helyett 1-1 A meccs végén meg Tangó hagyta ki a kihagyhatatlant, és én kontráztam le. Így lett a 4-4 helyett 5-3 ide. Pedig a játék képe alapján legalább az 1 pontra rászolgált. Köszi a meccseket, és a sportszerű viselkedést. 🙂

11. Genoa (Gelu) – Sassuolo (Fiyoo) 2:0

Sassuolo (Fiyoo) – Genoa (Gelu) 0:3

12. Cagliari (Pubi) – Napoli (Brecht) 1-3
    Az eleje csúnyán indult. Pubi hozta a lendületes játékát. És Zakó illatot éreztem. Lesarkosítva annyi történt, hogy 3-1 nél Pubi reggelig sem rúgott volna gólt. Pedig volt neki néhány ajtó ablak. A jobb csapat játékos állományom segedelmével húztam be ezt a meccset.
    Napoli (Brecht) – Cagliari (Pubi) 4-2
    A jobb játékosállomány itt fokozottabban jelentkezett. 4-0 után Pubi szépített. Az utolsó 20 perc egyértelműen Pubijé volt. Ha van még 1 félideje szerintem meg is fordította volna a meccset.

13. Napoli (Brecht) – Inter Milan (Ronaldo) 3-0
    Az inter az elején nagyon lendületesen kezdett. Ha nem ajándékoz nekem 2 gólt bármi lehetett volna. Ami tetszett még, hogy ténylegesen stílusa volt Roni játékának.
    Inter Milan (Ronaldo) – Napoli (Brecht) 2-4
    2-2 után volt egy időszak amikor igazi skót focit játszottunk. A 2 meccs alapján többet érdemelt volna az Inter. Jól játszott Roni, de szerencsémre nem annyira remekül mint az Uruguayal a Vb-n.

14. Lazio (Kocka) – Sampdoria (Karesz) 4-2,
    szerintem az 5 védő, 3 csatár, tudtam a középpálya a Kareszé, hát kihagytam!

19. Sampdoria (Karesz) – Lazio (Kocka) 6-2
    Tesómék átjöttek ebédre, pálinka sör pálinka sör! 🙂 leülök Kareszal, oké nyomjuk! 60percben elgurult a gyógyszer! bocs a kirohanásért,

20. Napoli(Brecht)-Sassuolo(fiyoo) 3:1
    Sassuolo(fiyoo)-Napoli(Brecht) 2:3