Bajnokság bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Milan (keszeg) – Bologna (czehzoli) 4:2
    Bologna (czehzoli) – Milan (keszeg) 1:3

Első meccs sima volt.
    Másodikon xet érdemeltem volna de azbaz 1 szabadrúgás a félidőben gól kett Keszegnek, persze a spori meg lett vásárolva 🙂

2. Cagliari(Pubi)-Udinese(Vajas) 2-3
    Udinese(Vajas)-Cagliari(Pubi) 3-4

3. Cagliari(Pubi)-Spal(Szalab) 8-1
    Spal(Szalab)-Cagliari(Pubi) 0-4

4. Torino(izgi)-Juventus(tomika) 3-0
    Juventus(tomika)-Torino(izgi) 0-1

Torinó utcáit ellepték a vörös szurkolók,hajnalig tart a fiesta!
    Az sem számit hogy szerencsével nyert a csapat!
    Nem tudom ebben a pesben mi a realitás…
    Köszi a meccseket Tomika!nem érdemeltél két vereséget csak ugy mint Janek sem!sok sikert nektek!

5. Fiorentina (Janek)-Chievo(Gezi)
    5-1
    Chievo(Gezi)-Fiorentina (Janek)
    0-6

Az újoncoknak néha be kell járni ezeket az nem túl kellemes utakat.Én magamat közepes szintű játékosnak tartom és sokat profitáltam és profitálok az itteni meccsekből,ha mondjuk online nyomom egy idegen ellen.Gondolkodásban, gyorsaságban talán fejlődtem,bár még mindig tudok olyan fantáziátlan, egysíkú játékot nyomni,hogy rendesen fáj és a hátvédekkel a tötymörgés örökre megmarad. Eleve kevesen játsszák a klubba a “bazdelőre,fussutána” stílust és sok élvezetes meccs van, szóval Gezi kitartás és lesz ez szorosabb párharc is. Köszi a meccseket és további sok sikert.

6. Torino(izgi)-Fiorentina(janek) 2-1
    Fiorentina(janek)-Torino(izgi) 2-6

Nagyon jó meccsek voltak,többször Janek vezetett!

13. Torino (Izgi) – Napoli (Brecht) 3-2
    Többszörössen agyon nyert meccset buktam el. Az elején helyzetek tömkelegét szórtam el. Kicsit feljavult a Torino, de úgy éreztem kézben tartom a meccset. Mellesleg megint kapust kellett cserélni. Kriminális góllal szerezte meg a vezetést Izgi. A végén 2-1 es előnynél kapitális védelmi hibát hoztam össze. 2-2 Majd lemásolva az előzőt egy újabb hiba, aminek a vége egy 11 -es. A hosszabbításban így a Torino kicsikarta a győzelmet.
    Napoli (Brecht) – Torino (Izgi) 2-3

14. En es oda vissza 12 golt kaptam gelu-tol de buszken harcolunk tovabb. Veszteni is tudni kell?

15. Sampdoria (Karesz) – Atalanta (Tango) 6:2
    Atalanta (Tango) – Sampdoria (Karesz) 3:3

Sampdoria (Karesz) – Spal (Szalab) 6:0
    Spal (Szalab) – Sampdoria (Karesz) 0:6

16. Inter (Ronaldo)- SPAL(Szalab) 2-0
    Szalab a meccs után eltűnt , amit meg is értek , 0 kapuralövés az èn 16ommal szemben ! Azt hiszem vmi hasonló játékkal kezdtem én is mikor ide jöttem ! A vv majd vmikor ?!

17. Udinese(Vajas)-Inter (Ronaldo) 3-2
    Inter (Ronaldo)-Udinese(Vajas) 1-2

Hát ezek a vereségek nem annyira fájóak ,mert nagyon jó meccsek vtak ,igazából teljesen partiba voltunk végig ,első meccsen 2vel ment vajas onnan sikerult egalizalni ,de vajasnak sikerült még egyet veretni ! A 2.on vezettem 1-0ra de vajasnak sikerült fordítani és a 93.ba berúgni a győztes gólt ! Grat

18. Genoa (Gelu) – Chievo (Gézi) 6:0

Chievo (Gézi) – Genoa (Gelu) 0:6

19. Torino(izgi)-Udinese(Vajas) 4-0
    Udinese(Vajas)-Torino(izgi) 1-2

20. Genoa (Gelu) – Juventus (Tomika) 2:0

Juventus (Tomika) – Genoa (Gelu) 1:5