10. Newcastle (Hati) – Fulham (Dani) 0-1

11. Watford (Gelu) – Wolverhampton (Keszeg) 2:1

Wolverhampton (Keszeg) – Watford (Gelu) 1:5

12. Fulham (Dani) – Watford (Gelu) 4:5

13. Newcastle (Hati) – Everton (Tomika) 4-3
    Everton (Tomika) – Newcastle (Hati) 0-3

14. Aston Villa (Brecht) – Wolverhampton (Keszeg) 1-3
    Ami tegnap Hati ellen összejött, most szinte semmi. Mintha végig bulizták volna a srácok az estét. Pontos passz nuku, befutás hiába futtatod be nuku. Ha esetleg passzolnál elbújnak az ellenfél játékosa mögé. Ez az effekt mindkét meccsen jelen volt. Keszeg persze a precíz játékával nyugodtan kijelenthetem nagyon könnyedén nyert. A győzelmének kulcsa a jó védekezése.
    Wolverhampton (Keszeg) – Aston Villa (Brecht) 5 -1
    Itt egy kicsit felment a vérnyomásom. A zicceremet kivágja a gólvonalról, majd a kontrájából a szerelni igyekvő védőm besodorja a saját kapumba a labdát. Úgy mentünk el szünetre, hogy keszeg kapura lövés mutatója 0 volt. Az eredmény pedig 1-1. A 2. félidőben nem sikerült egy épkézláb akciót vezetnem. Egyre türelmetlenebb lettem. Keszeg, meg egyre jobb. Fegyelmezett játék hiányában azt kaptam, amit megérdemeltem. Egy 5 öst. Köszi a meccseket

15. Watford (Gelu) – West Ham (Tango) 5:1

West Ham (Tango) – Watford (Gelu) 2:3

16. Aston Villa (Brecht) – Newcastle (Hati) 7-2
    Nagyon meglepődtem, mert Hati elszokott lökni, meg szokott előzni és mindig belefarag a gyepbe, de most nem ez történt. Hati szavaival élve jókor rúgtam a gólokat. Én előztem meg én uraltam a középpályát. Ennek ellenére a 80. percig nem éreztem biztonságba magam. Ez az 1. győzelmem Hati ellen.
    Newcastle (Hati) – Aston Villa (Brecht) 2-5
    5-0 is volt. Ekkor megnyugodtam. Aztán a New Castle védője odapasszolta a labdát Diego Maradonának aki a félpályától megindulva végig cselezve a pályát gólt rúgott. 🙂 Hati szólója után megtört valami, és rövid időn belül jött a következő gól. Muszáj volt lassítanom a játékot. Ha Hatinak több szerencséje van ki is egyenlíthetett volna. Több, mint 3 helyzetet hagyott ki 5-2 után. Számomra nagyon meglepő eredmények születtek. Köszi a meccseket.

17. Dani Fulham 4-1 Wolves Keszeg
    Keszeg Wolves 1-1 Fulham Dani

18. Newcastle (Hati) – Wolverhampton (Keszeg) : 1-2
    Wolverhampton (Keszeg) – Newcastle (Hati) : 2-2

Kifejezetten jó meccsek voltak, bárcsak mind ilyen lenne!
    2. meccsen volt minden, 88. percben Hati kapott egy ajándék tizit, amit kifogtam, utána a 91. percben meg a kapusa védett 100%-os ziccert, nem tudtam begurítani mellette.
    Remélem Hati fog indulni más bajnokságban is (meg én is), mert egy élmény ellene játszani. Nem őrült rohanás a meccs.

19. Everton (Tomika) – Aston Villa (Brecht) 2-3
    Aston Villa (Brecht) – Everton (Tomika) 3-1

20. Aston Villa (Brecht) – Bournemouth (Laci) 2-3
    Bournemouth (Laci) – Aston Villa (Brecht) 2-1

Nagyon élveztem ellene a játékot. Bárki nyerhette volna a meccseket. Viszont Laci sokkal motiváltabban játszott és begyűjtötte a pontokat.