Bajnokság meccseinek 50%-ára szánt határidő: Január 8.

Bajnokság bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Ankaragücü (Karesz) – Bursaspor (Tango) 4:1
    Bursaspor (Tango) – Ankaragücü (Karesz) 3:0

2. Most akartam beírni Connors 😉 amugy eleg “durva” meccsek vtak , elsőn is 2-0rol sikerult feljonni , a vv-ról még annyit , hogy 3-0 utan 3-2re , aztán 4-2rol 5-4re sikerult feljonni, forditani ! Köszi es tovabbi jo meccseket !
    Ezennel reszemrol a torok bajnoksag letudva , hat ha ez az uccso 2 meccs nem.lett vna , akkor eleg negativ erzessel.zart am vna a ligat ,de igy azert picit jobb 😂✌

3. Basaksehir(Ronaldo) – Fenerbahce (Connors) 2-2
    Fenerbahce(connors) – Basaksehir (Ronaldo) 4-5

Bár már tegnap lejatszottuk de nem lett beirva.
    Ez biztosan emlékezetes meccs marad ugyanis 3-0ra vezettem, de végül megforditotta Ronaldo az állást 🙂 Nem volt semmi mérkőzés 🙂 🙂

Galatasaray(Janek)-Fenerbahce (Connors) 2:2

Connors remekül védekezett és kihasználta a helyzeteit.Mindkét meccsen vezettem,de a győzelemhez kevés volt.
    Jobban kell koncentrálnom és akarnom a győzelmet.Connors ebben jobb volt és megérdemelten szerzett 4 pontot ellenem.Köszi a meccseket és további sok sikert.Török bajnokság a Galatával kipipálva.

8. Bursaspor(Tango)-Galatasaray(Janek)
    4-4
    Galatasaray (Janek)-Bursaspor(Tango)
    5-7

Tango a meccs előtt írta,hogy gyorsan nyomjuk le.Mondtam oké.Aztán olyan sebességű meccseket játszottunk,amihez igazából nem vagyok hozzászokva.🙂
    10 perc után már 2-0 volt a Bursaspornak.Igyekesztem felvenni a ritmust és sikerült is egyenlíteni.2-2
    Majd megint hazai vezetés.3-2.
    Jött a válasz.3-3.
    Egy jól eltalált lövéssel 3-4
    A végén aztán újra beköszönt Tango.4-4
    A második meccs még durvább volt.Valósággal elsöpört a Tango tornádó.Ha kicsit lassabb voltam vagy kevésbbé koncentráltam hátul egyből a hálómba kötött ki a labda.Az első félidőben 1-5 volt oda.Aztán próbálgattam kapaszkodni,de egy pillanatig nem forgott veszélyben a Bursaspor győzelme.Köszi a meccseket és további sok sikert.

9. Antalyaspor(fiyoo)-Bursaspor(tango) 2:2
    Bursaspor(tango)-Antalyaspor(fiyoo) 0:1

10. Galatasaray (Janek)-Akhisarspor(Whitemulti)
    3-0
    Akhisarspor(Whitemulti)-
    Galatasaray (Janek)
    0-2

Az első meccsen nagy magabiztosságot adott a két gyors gólom és végig irányítottam.
    A második sokkal kiegyenlítettebb volt,de egy gyors kontra után nekem sikerült a vezetést megszereznem.A kapusomnak is volt dolga bőven és az utolsó percekben még egy blokk+kapufa kombó megmentett a góltól.Az azt követő támadásból ismét nekem volt szerencsém és a kapusról a csatárom elé pattant a zsuga.Talán a döntetlen igazságosabb lett volna.Köszi a meccseket és további sok sikert.

14. Sziasztok!

Sajnálatos módon, szégyenszemre, nem fogom tudni befejezni a bajnokságot a megadott időre, a bajnokság felénél már éreztem, hogy van rá esély, hogy nem férek bele az időbe…,próbálkoztam, de nem sikerült, túlvállaltam magam, mától ráadásul december 10-ig valszeg PS nélkül leszek.
    Szóval szeretnék minden bajnokságban résztvevőtől elnézést kérni, azoktól is akivel játszottam, és azoktól is akikkel nem sikerült…
    Ha tudom előre, hogy így alakul ez a másfél hónap akkor, nem kezdek bele… Mindenféle büntetésnek nézek elébe, a következő bajnokságot értelemszerűen ki is hagyom, a szeppuku intézményét tanulmányozom, mert a harakirire nem vagyok méltó:D

Köszönöm mindenkinek, akivel le tudtam játszani a meccseket, még egyszer sajnálom, hogy így alakult, és hogy emiatt a bajnokságban is kavarodás támadhat…remélem, hogy egyszer visszatérhetek és vissza is fogadtok (mondjuk ha későbbi kupákban lehet indulni, ott annyival kevesebb a meccs, hogy azt éppen-hogy le tudtam nyomni, az akár szóba is jöhet:))

15. Visszavágó meccs:
    Basaksehir (Ronaldo) – Bursaspor (Tango) 0-5

16. Fererbahce (Connors) – Bursaspor (Tango) 0:4
    Bursaspor (Tango) – Fererbahce (Connors) 4:3

Ez utóbbi meccs a 85.-ben megszakadt, Connors jött volna szöglettel de fair módon azt mondta h ne játszzuk le a maradék 5 percet, és írjam be az eredményt. 🙂

17. Fenerbahce (Connors) – Besiktas(Tomika) 3-2
    Besiktas(Tomika) – Fenerbahce (Connors) 1-1

18. Bursaspor (Tango)-Kasimpasa (Bandi) 2:6
    Kasimpasa (Bandi)-Bursaspor (Tango) 3:1

19. Fererbahce (Connors)-Kasimpasa (Bandi) 0:2

Kasimpasa (Bandi)-Fererbahce (Connors) 1:1

20. Akhisarspor (Whitemulti)-Kasimpasa (Bandi) 2:6
    Kasimpasa (Bandi)-Akhisarspor (Whitemulti) 4:1