11 Besiktas (Tomika) 18 5 4 9 32:46-14 19
14 Akhisarspor (Whitemulti) 16 2 3 11 26:51-25 9
15 Basaksehir (Ronaldo) 22 1 4 17 21:62-41 7
16 Fenerbahce (Connors) 10 1 0 9 14:44-30 3

Bajnokság bejegyzéshez 7,694 hozzászólás

1. A. Paranaense (Bandi) – Palmeiras (Tango) 1:0
    Palmeiras (Tango) – A. Paranaense (Bandi) 4:5

2. Sao Paulo (Keszeg) – Botafogo (Brecht) 3-1
    Keszeg ellen próbáltam valami új taktikát. Most nem volt lámpaláz, közel a maximumot hoztam ki magamból. Meg is szereztem az első helyzetből a vezetést. Sokáig nem tudott a Sao Paulo csapata mit kezdeni a felállással. Aztán szépen fokozatosan megtalálta a réseket. Átvette az irányítást. 1-1. Majd jött az ominózus ostoba felesleges becsúszás. Tizenegyes a 65. perc körül. Keszeg pontosan oda rúgta, ahová előre elugrottam a kapusommal. De valahogy átcsúszott. Megint változtattam. Pici hiányzott az egyenlítéshez, mindig csak egy pici. Keszeg mindenütt ott volt. A utolsó támadások egyikénél aztán vagy én vagy ő kerül ziccerbe szituáció alakult ki a középpályán. Ez most nem nekem kedvezett. two vs one . Itt aztán Keszeg játékost, kapust, kameramant, de szerintem a vonalbírót is mindenkit elfektetett, hogy aztán 30 centiről megadja a kegyelem döfést. 1-3 Részemről ez az összecsapás a Brazil bajnokság top 3 legjobb meccsébe tartozik.

3. Santos (Tomika) – Botafogo (Brecht) 1-8
    A mérkőzés számomra olyan volt, mint mikor az utolsó 100 forintoddal betérsz egy bárba és a nyerő gépbe dobod. Majd a 100 -sa tétválasztás után a középső sorban megjelenik a 3 darab 7.-es :) Tényleg minden összejött. Nem mérv adó az eredmény.
    Botafogo (Brecht) – Santos (Tomika) 3-3
    Ez már az a meccs volt amit szívesen játszok Tomikával. 2-0 ról 2-2. A 89. percben egyenlít. A 91. percben 3-2 nekem. 91. és feledik perc 3-3. És a sípszó. Ha még 5 percig tart a meccs Tomika nagyon legyalult volna, mert a 70. perc tájékán az 5 védős játékával ráérzett, mit is kell pontosan csinálnia a győzelemhez. Ergo most ez a döntetlenre volt neki elég. Faxa volt Tomika. köszi.

4. Vasco de Gama (Karesz) – Palmeiras (Tango) 6:0
    Palmeiras (Tango) – Vasco de Gama (Karesz) 1:5

5. Santos(Tomika)-Atlético Mineiro(Csabu) 3-6
    Atlético Mineiro(Csabu)-Santos(Tomika) 9-4

6. Botafogo (Brecht) – Atlético Mineiro (Csabu) 2-5
    Atlético Mineiro (Csabu) – Botafogo (Brecht) 3-1

Esélyem se volt pontot szerezni. Pontosabban koncentráltabban és kreatívabban játszott mindkét meccsen Csabu.

7. Vasco de Gama (Karesz) – Bahia (Connors) 3:0
    Bahia (Connors) – Vasco de Gama (Karesz) 2:7

8. Botafogo (Brecht) – Palmeiras (Tango) 3-4
    Csak későn találtam fogást a Palmeiras csapatán. 4-1 is volt. Talán még ha 5 perc lett volna hátra kiegyenlítek. Tangó helyenként nagyon szépen focizott. Teljesen megérdemelten gyűjtötte be a 3 pontot.
    Palmeiras (Tango) – Botafogo (Brecht) 1-1
    Ezen a meccsen mindketten csalódottak lehettünk az 1-1 miatt. Én részemről nem tudtam megérteni, hogy a francba éri utol a kapusával szembe robogó csatáromat 4/4 x 5 méteres előnyből, mikor lendületben van. A plusz sebességet én is használtam. A végén meg ha kiteszi a játékosom a labdát a szélre utasítás szerint, akkor 3-1 ben vihettem volna kapura. Tangó meccs közben meg legalább 4 -5 helyzetet puskázott el, amiből szintén simán lehozhatta volna a meccset. Ha így nézzük igazságos a döntetlen.

Köszi szépen!

15. Santos (Tomika)-América Mineiro (Janek)
    1-4

Elérkezett számomra a várva várt utolsó párosítás.Nem volt nagy nyomás rajtam,mert már többé-kevésbé eldőlt ,hogy remek helyen draftolhatok a következő bajnokságban.Most viszont kijött a lépés és sokszor nekem kedvezően pattant a labda ,de aránylag kreatívan és pontosan is játszottam.
    América Mineiro (Janek)-Santos (Tomika)
    1-1

Kiegyenlítettebb meccs volt.Tomika több helyzetet alakított ki ,de a kapusom remekül helytállt.Az első félidő végén mégis nekem sikerült betalálni.A második félidőben aztán még jobban rákapcsolt a Santos és egy remek akció végén sikerült az egyenlítés.A győztes találatot egyikük se tudta bevinni ,így igazságos döntetlen született.Köszi a meccseket és további sok sikert.Kösz mindenkinek, volt pár izgalmas,élvezetes meccs nekem is ,de sok ellenfélnek okozott örömöt a “játékom” és a sok szerencsétlenkedésem. A fiúk a bányába dolgoztak, csak kevés sikert termeltünk ki.

16. Vasco de Gama (Karesz) – Santos (Tomika) 7:1
    Santos (Tomika) – Vasco de Gama (Karesz) 3:6

17. Botafogo (Brecht) – Sao Paulo (Keszeg) 4-2
    Egy nagy skalpot sikerült begyűjteni ismét. Az elején kihagytam 3 nagy ziccert, amiből máskor simán gólt lövök, de megremegett a kezem, mert Keszeget még soha nem vertem meg! Aztán ilyenkor, ahogy lenni szokott szépen lefordult a védőmről és 0-1. Persze nem adtam fel (küldött át Roni egy kis kecskevért) és egyenlítettem. Majd a Sao Paulo pillanatai következtek. 1-2 A vezetése után legalább 3 óriási helyzetet, hagyott ki a Sao Paulo, amivel fel is tehette volna az i -re a pontot. A 2. félidő ezen szakaszán nagy mázlim volt. Aztán ismét kiegyenlítettem. Mert az 5 ösön belül Moniz ereje és a másodpercenként többet lenyomott x -ek száma nekem kedvezett. Keszeg nagyon nyomott, de egy rossz passzt lefülelve befelé mozogtam a szélső játékosommal, és az ugrásra kész csatáromnak tálaltam a labdát. Monizt megint nem lehetett ellökni. 80. perc 3-2. El sem akartam hinni. Innentől kőkemény védekezés, és némi szerencsével nem hogy megtartottam, de növeltem az előnyt. 4-2 Keszeg ugyan nincs top formában, de egy kiváló játékost sikerült megvernem. Visszavágó később. Köszi a meccset.

18. Atlético Mineiro(Csabu)-Cruzeiro(Zsevaldo) 3-1
    Cruzeiro(Zsevaldo)-Atlético Mineiro(Csabu) 1-5

19. Tomika és Cola! Kérlek mondjatok olyan időpontokat, amelyek megfelelőek számotokra, hogy lenyomjuk a meccseinket! Előre is köszi szépen!

20. Vasco de Gama (Karesz) – Cruzeiro (Zsevaldo) 1:2
    A 80. perc után sikerült Zsevának forditani, nagyot küzdött érte, megérdemelte.Még akkor is ha nem volt benne a játék képében.

Cruzeiro (Zsevaldo) – Vasco de Gama (Karesz) 1:3
    Vezetésem után Zseva kitámadott, igy kontrákból sikerült még 2 találatot szerezni. A szépitőgól már túl későn érkezett.