10 Barcelona (Farkas Viktor) 9 3 1 5 13:38-25 10
11 Celta Vigo (Fczolika) 17 2 3 12 20:44-24 9
12 Real Betis (Ronaldo) 19 2 3 14 29:54-25 9
13 Las Palmas (Norbi) 16 2 0 14 21:60-39 6

Bajnokság bejegyzéshez 7,442 hozzászólás

1. Eibar (Hati) – Sevilla (Janek) 2-2
    Sevilla (Janek) – Eibar (Hati) 1-1

2. Real Betis (Ronaldo)-Sevilla (Janek)
    1-3

Ronaldo sietett melózni,de gyorsan letoltuk.Mindig kiegyenlített meccseket játszunk,hol neki ,hol nekem jön ki a lépés.Végig pörgés volt,de a kapu előtt inkább nekem volt szerencsém.
    Sevilla (Janek)-Real Betis (Ronaldo)
    1-1

Ez talán az első meccstől is nagyobb intenzitású volt.Premier League sebesség,La liga technika. Mindketten nyerni akartunk és mentünk is rendesen.Remek összjátékok, szép támadások és igazságos döntetlen született.Köszi a meccseket Ronaldo!

3. Real Sociedad (Gelu) – Levante (Czehzoli) 4:1

Levante (Czehzoli) – Real Sociedad (Gelu) 0:4

4. Szoros,pörgős volt,de én ha eszembe van ,beírom a teló jegyzetbe amíg betölt a visszavágóra,mert én is van ,hogy elfelejtem mi volt. 😀

5. Valencia (Badzzso) – Real Madrid (Brecht) 4-1
    10.PERC 2-0. Szokásos. Badzso nem engedte meg, hogy felálljak. Talán a bajnokság leggyengébb játékát produkáltam.
    Real Madrid (Brecht) – Valencia (Badzzso) 0-3
    Ez egy kicsit fájt. x-es meccsnek éreztem, de hát ugye ezt gólra játsszák. És Badzso azért top közeli játékos. Az 1. mérkőzés 1. gólját érdemes lenne feltenni. Gyönyörű találat volt. Ha rájövök hogy kell meg is teszem. Köszi a meccseket.

6. Lehet. Én szorosnak éreztem és 3-2 re emlékszem. De előfordulhat. Jó meccsek voltak. :) Korral jár. :)

7. Brecht.Lehet 2-4 volt az első meccs.Nem mintha sokat számítana

8. Levante(Czehzoli)-Atletico Madrid(tomika)2-2
    Atletico Madrid(tomika)-Levante(Czehzoli)4-2

9. Real Madrid (Brecht) – Sevilla (Janek) 2-3
    Sevilla (Janek) – Real Madrid (Brecht) 3-6

10. Sevilla (Janek)-Atletico Madrid (Tomika)
    2-3

Atletico Madrid (Tomika)-Sevilla (Janek)
    1-1

11. Real Madrid (Brecht) – Levante (Czehzoli) 2-2
    Zoli ellen mindig 2x erőbedobással játszom. Most sem volt másképp. 2-0 val fordultunk. A Levante tudott újjítani a játékán. Ennek köszönhetően egyenlített. A végén egy 100% os ziccert még elpuskázott. De minden meccsünkön kihagy néhány kihagyhatatlant. Ezt a mérkőzést nagyon élveztem.
    Levante (Czehzoli) – Real Madrid (Brecht) 2-2
    Amennyire hagyott játszani bennünket a gép itt annyira nem. Olyan érzésem volt, mintha Zoli játékosai eszetlenül futkoznának. Minden egyes passzért Zolinak meg kellett szenvednie. 2-1 re vezettem, de legszívesebben leraktam volna a controllert. 4 semilyen találattal alakult ki a 2-2-es végeredmény. Ennek ellenére még mindíg Czeh ellen a legjobb játszani. Köszi a meccseket.

12. Real Madrid (Brecht) – Atletico Madrid (Tomika) 3-2
    Szinte már rendszeres kezdés. Én még a szerelésemet igazítottam, addig Tomika berámolt kettőt. 10 perc alaat 0-2re áltam ismét. Szépen lassan átvettem az irányítást. Igaz az is kellett hozzá, hogy Tomika kapkodová vált a 2 gólos előny tudatában. Ronaldo pedig újra hasznos tagja volt a csapatnak.
    Atletico Madrid (Tomika) – Real Madrid (Brecht) 2-2
    Most csak 0-1 ről kellett volna fordítani. Ami sikerült is. Már abban a hitben voltam, hogy meg van a meccs. Tomika nem így gondolta, és egyenlített. A szélen vezetett támadásinál rendszeresen elfogytak a védőim. Folyamatosan 3-2be vagy 4-3ba hozta fel a labdát. A helyzetei kimaradtak, vagy jól blokkoltam. A végén én rebeghettem hálát a Konami Istennek, hogy maradt a 2-2. Úgy kezdtem el a meccset 23 00 kor, hogy majd leragadtak a szemeim. A két meccs olyan pozitív adrenalin löketett adott, hogy hajnali 1 kor még pislogtam az ágy mellett. Reggel 4:30 kor meg húztam a kávésbögrémet a fáradtságtól. :) Tényleg faxa meccs volt. Köszi Tomika. Szerettem a fifát is, de ezt az élményt nem kapom meg tőle.

13. Real Madrid (Brecht) – Bilbao (Karesz) 1-3
    3. perc 0-1 7. perc 0-2 Gondoltam megint jól kezdődik. :) Karesz szebbnél szeb támadásokat vezetett. Gyakorlatilag a védekezés minden energiámat elemésztette. Néha csak a szerencsén múlt, hogy nem kaptam még egy gólt. Azt a 70. perc környékén kicsit változott a játék képe. Szinte az első helyzetemből gólt lőttem. Ha Karesz nem jön ki a kapusával nem gól. Lehet a gép kifutott vele, mert Navas és Cassia is előszeretettel jön ki feleslegesen nálam is a kapujából önkényesen. Karesz aztán a 83 perc körül egy kontrával lezárta a meccs lényeges kérdéseit. Szépen elhúzta a labdát a kapusom mellett. 1-3.

Bilbao (Karesz) – Real Madrid (Brecht) 0-1
    Ezen a meccsen nem billent annyira fel a pálya. Mindketten simán több nagy helyzetet puskáztunk el. Bárki nyerhetett volna. A mérközés legszebb jelenete talán az volt, amikor Karesz csatára a 16os-on belül gyakorlatilag az összes védőm lábára csomót kötött. Aztán 6 méterről mellé. És ki más a 89. Percben az a Ronaldo aki eddig a bajnokikon nem sok hasznát vettem eldöntötte a mérközést. Karesznek még volt 2 nagy helyzete, de kimaradtak. Elég sok meccset buktam el a hoszabbításban, most picit kompenzálta ezt a gép Karesz kárára. 2 nagyon izgalmas jó meccset játszottunk. Köszönöm a meccsket.

14. Real Madrid (Brecht) – Bilbao (Karesz) 1:3
    Bilbao (Karesz) – Real Madrid (Brecht) 0:1

15. Real Madrid (Brecht) – Villareal (Bravens) 2-3
    Villareal (Bravens) – Real Madrid (Brecht) 3-4

Bravens ellen unalamas meccset nem lehet játszani. Szikráztak a kapuk mindkét oldalon. Az első meccsen a 92. percben rúgta a győztes gólt Bravens. 3-3 pont elosztása igasságos.

Real Betis (Ronaldo) – Real Madrid (Brecht) 2-1
    Az elején több nagy védést mutatott be az ellenfél kapusa. Utána a Betis pillanatai következtek.
    Roni lehengerlően játszott. Olyan elemeket is láttam a játékában, ami eddig nem volt jellemző. Keményen odapakolt, ha kellett. Rendszer volt a támadásaiban. Fegyelmezett volt a védekezése. És hatalmasat küzdött .Ennek az lett az eredménye, hogy a hosszabbítás talán 3. percében fél fordulatból kilőtte a bal alsót 16ról és megnyerte teljesen megérdemelten a mérkődzést.
    Real Madrid (Brecht) – Real Betis (Ronaldo) 3-1
    Itt is jól játszott Roni, de nem annyira mint az 1. meccsen. 1-0 nál még az első helyzetével egalizált, de aztán kijött a két csapat közötti tudás különbség.

16. Real Madrid (Brecht) – Real Sociedad (Gelu) 1-6
    Nem működik a játékrendszer amit próbáltam. Igazából Gelu úgy is mindenkit tönkre ver. Nem csak én kapok tőle hatot. :)
    Real Sociedad (Gelu) – Real Madrid (Brecht) 4-3 Itt jól megizzasztot
    tam Gelut. Csak a 91. percben csikarta ki a győzelmet. Fordulatos jó kis meccs volt.

17. Real Madrid (Brecht) – Eibar (Hati) 2-2
    Jobb volt a csapatom. A játék képe alapján pont 0 pontot érdemeltem.
    Eibar (Hati) – Real Madrid (Brecht) 7-4
    Lehetett volna 17 – 4 is. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a stílusával. Gratulálok. Ha nem adna el annyi labdát simán bajnoki címért is versenghetne. Mind a 6 gólomat abból rúgtam. köszi a meccseket.

18. Celta Vigo (Fczolika) – Real Sociedad (Gelu) 0:1

Real Sociedad (Gelu) – Celta Vigo (Fczolika) 3:0

19. Sevilla (Janek) – Valencia (Badzzso) 2:3
    Valencia (Badzzso) – Sevilla (Janek) 2:1
    Las Palmas (Norbi) – Valencia (Badzzso)1:0
    Valencia (Badzzso) – Las Palmas (Norbi) 5:0
    Celta Vigo (Fczolika) – Valencia (Badzzso) 1:4
    Valencia (Badzzso) – Celta Vigo (Fczolika) 3:1