Bajnokság kezdődött: Május 16.
Bajnokság vége: Június 13.

Bajnokság bejegyzéshez 7,387 hozzászólás

1. ADO Den Haag (Czehzoli) – Heerenveen (Badzzso) 5:4
    Hihetetlen meccs lett a végére. a 74. percben még ment Badzzso 4:1-re, aztán jött a comeback. Video csatolva.
    Heerenveen (Badzzso) – ADO Den Haag (Czehzoli) 2:4

2. Vitesse (Karesz) – ADO Den Haag (Czehzoli) 1:9
    ADO Den Haag (Czehzoli) – Vitesse (Karesz) 1:3

3. Feyenoord(Ronaldo)- Twente(Tomika) 1-0
    Twente(Tomika)- Feyenoord(Ronaldo) 1-0

Nagyon izgalmas és jó meccsek voltak , a 2. meccsünkön legalább x-et érdemeltem volna, akkora ziccereket hagytam ki , hogy hihetetlen! Köszi
    PEC Zwolle ( Tango) -Feyenoord(Ronaldo) 1-2
    Feyenoord(Ronaldo)-PEC Zwolle ( Tango) 3-2

Szintén nagyon jó meccsek voltak , végig izgalmas , küzdelmes! Érdekesség , hogy mindkét meccsen a 4. percben vezetést szerzett a zwolle, és onnan forditott a feyenoord, a 2.meccsen 0-1,majd 1-1 , aztán 1-2 és onnan a fordítás ! Köszi a meccseket ! :)))

Excelsior (Gelu) – Heerenveen (Baddzso) 5:3

A 2. meccsen 2:2es allasnal a 45+3 percben kaptam egy tizit, ami a visszajatszasbol kiderult h eloszor labda volt. Sot konaminal pirosat is ert… de Badzzso 10 emberrel jobban jatszott mint 11el. Sokaig 3:3ra allt a meccs, sajnos Badzzso emberi elfaradtak es tudtam 2 golt loni a vegen.

8. Utrecht (Janek)-ADO Den Haag (Czehzoli) 0-3
    Valahogy mostanában nem találom a formám,rozsdás a futballgépezetem,elvesztettem a mojomat.Boldog boldogtalan elvert, szóval nem sok jóra számítottam Zoli ellen.Sajnos a rossz előjelek beigazolódtak és szép lassan felőrölt a Den Haag( vagy meghágott :) ) Teljesen egyoldalú meccsen a kapusom mentett meg egy még nagyobb zakótól, miközben én még a kaput se találtam el.A második gólnál nagyon megetetett Zoli és remekül vágta a léc alá,de a többi se volt rossz.
    ADO Den Haag (Czehzoli)-Utrecht (Janek)2-2
    Igyekeztem egy kis hitet belevinni a visszavágóba és egy kis formációvariálással próbáltam összekapni a védekezést. Többé kevésbé sikerült.Egy jobbhátvédem által keresztbe ívelt labdát nem sikerült megszelidíteni( egy kis segítséggel), amit Zoli ki is használt.1-0.Aztán végre én is elkezdtem focizni és egy sakk mattra játszott szitut bepasszoltam a rövidre.1-1
    Kiegyenlített játék folyt, nem tudtuk meglepni a másikat semmi trükkel.75 percben csatárom kezdett nagy szólóba és 3 védő mellett elhúzva rúgta a kapuba a lasztit.1-2.A kapus annyira megijedt a cselsorozat láttán ,hogy kiszaladt a kapu mellé(!), szóval nem volt nehéz dolgom a végével.Egyböl jött a válasz.Szép cselekkel megindult a den haagi középpályás és passzolt a 16oson lévő csapattárshoz.A kommentátor által csak “Goalkeepers nightmare” -nek jellemzett kapufás góllal megszületett a végeredmény,
    2-2.Jó kis meccs volt.Remélem egy rossz sorozat lezárása volt.
    Köszi a meccseket Zoli és további sok sikert.

9. Feyenoord(ronaldo)-Heerenveen(badzzso) 5-4
    2-0 ide , 4-2 oda , majd ugy 5-4 !
    Durva meccs volt , nekem eddigi legjobb talán!
    Heerenveen(badzzso)-Feyenoord(ronaldo) 2-3
    Jó meccsek voltak , néha már én se hittem el ! :)

Beadás fejes gól
    A 2. meccsen ha bemennek a helyzeteim az 1. Felidőben akkor nekem kellett vna kb 5-0ra vezetni ,ehelyett én szoptam !

13. ADO Den Haag (Czehzoli) – Feyenoord (Ronaldo) 2:0
    ADO Den Haag (Czehzoli) – Feyenoord (Ronaldo) 4:3

14. Vitesse (Karesz) – Excelsior (Gelu) 4:5

Excelsior (Gelu) – Vitesse (Karesz) 3:2

15. Feyenoord(ronaldo) -Utrecht(Janek) 2-1
    Utrech(Janek)- Feyenoord(ronaldo) 2-2

Elsö meccsen vezettem 2-0ra onnan egyenlitett Janek, visszavágón meg én forditottam 1-0ról , némi szerencse is kellett hozzá, de sikerult nyerni!
    Koszi a meccseket!

16. PSV (Brecht) – Feyenoord (Ronaldo) 3-0
    A Feyenoordnak kiadták a tűzparancsot, mert minden szögből lőttek. És ez volt a nagy szerencsém, mert ha picit tovább vezetik az akciót nem úszom meg gól nélkül. Szerencsésen átvészelt időszak után szinte az 1. támadásból gólt lőttem. És szépen fokozatosan átvettem az irányítást a kedveszegett Feyenoord felett. Jó kis meccs volt. Legközelebb én kapom azt a hármat.
    Feyenoord (Ronaldo) – PSV (Brecht) 2-2
    A meccs képe alapján reális. a pontosztozkodás. Ezen a meccsen egyikünk se volt túl motivált. Ha jól emlékszem 4 eladott labdából estek a gólok. köszi a meccseket.

17. PSV (Brecht) – Excelsior (Gelu)
    0:4

Excelsior (Gelu) – PSV (Brecht) 2:0

18. Ronaldo nagyon jo mecs volt voltak helyzeteim nem kevés de hat a jatékosaim bulibol jöttek volna mar az 1 mecs 35 percébe lattam h 50 % az energiájuk😂😂😂 jo kis hajtos mecseket toltunk de hat nem buslakodhatok az eredmények végett legalabb sikerült mar valami azt észrevettem amit a kapusod csinalt nem tudom hogy smint de jartam mar igy én is szerencsém volt de hat a csapatod felébredt hozta a kötelezöt köszi a mecseket sok sikert 😉😉😉persze h lenyomom mecseket

19. Feyenoord(Ronaldo) – Gröningen ( Farkas ) 0-2
    Gyakorlatilag esélytelen voltam a meccsen, játékosaim eskü mint a lassított felvétel, mire átveszik a labdát ,addig az ellenfél már rég a kapumra tört kb, Farkas nem sokat gecizett ,hátul labdaszerzés aztán előre bassza laposan , még egy passz és már a kapunál van! holland szerveren játszottunk , hát érdekes volt nagyon , na mind1 grat azért
    Gröningen(Farkas) -Feyenoord( Ronaldo) 2-3
    Részemről hasonlóképpen alalkultak a dolgok, játékosaim belassulva , pontatlanul játszottak, 0-0 nál hatalmas ziccert kihagytam, ami meg is bosszulta magát mert a gröningen 2-0-ra elhúzott , megjegyezném hogy a 2. gólnál a kapusom magától kifutott , és a csatár gyönyörüen rugta el mellette a hosszuba kapcsiból,aztán mint egy villámcsapás hirtelen a Feyenoord játékosai felébredtek élen Van Persie-vel aki két gólt és egy gólpasszt vállalt és még az első félidőben megforditották a meccs állását 3 bombasztikus góllal!
    Összeségében régen volt ilyen meccsen , ahol ennyire ezt éreztem , mintha ketten irányitanánk a csapatomat és a másik mindig az ellenkezőjét akarja mint én ! 😀
    köszi a meccseket és most már játszd le végig a bajnokságot, semmit okod feladni :)

20. Feyenoord (Ronaldo) – Excelsior (Gelu) 0:3

Excelsior (Gelu) – Feyenoord (Ronaldo) 2:0