10 Galatasaray (Janek) 22 6 4 12 34:47-13 22
11 Besiktas (Tomika) 18 5 4 9 32:46-14 19
14 Akhisarspor (Whitemulti) 16 2 3 11 26:51-25 9
15 Basaksehir (Ronaldo) 22 1 4 17 21:62-41 7
16 Fenerbahce (Connors) 10 1 0 9 14:44-30 3
Bajnokság kezdődött: Október 28.
Bajnokság vége: December 9 .

Bajnokság bejegyzéshez 7,693 hozzászólás

1. AC Milan(Janek)-Sassuolo (Csatog) 2-1
    Küzdős meccs volt.Gól nélküli első félidő után Calhanoglu 3 játékos között elmasírozva bombázott a léc alá.Csatog válasza nem sokáig váratott,Babacar jó 22-23ról lőtte ki a balalsót védhetetlenül.A végén sikerült valahogy bekotornom egy gólt Kaliniccsal.

Sassuolo (Csatog)-AC Milan(Janek) 2-5
    A labdát talán én birtokoltam többet,de Csatog kontrái mindig gólveszélyesek voltak.Kétszer vezettem,ő kétszer kiegyenlített. A meccs vége felé egyre jobban kiütközött a két keret erősségének különbsége és szerencsére sikerült kihasználnom.Köszi a meccseket Csatog és sok sikert a további meccsekhez.

2. Roma (Tomika) – Bologna (Czehzoli) 2:2
    Végig kiélezett küzdelem, véleményem szerint igazságos döntetlen.
    Bologna (Czehzoli) – Roma (Tomika) 2-3
    Ez is jó meccs volt, de itt már óvatosabban kell fogalmaznom, mert sokan félreérthetik :-) 2:0ra is vezettem (az első egy vicces szerencsétlen öngól volt) , majd gól Tomikától, kapufa tőlem. Utána kontrákból megkaptam a másik kettőt. Sehogy nem sikerült betalálnom , még a klasszikus kipattan a csatárom elé a lövés, “üres” kapu, mert a Roma kapusa visszaért a rövidre, nagy bravúr volt.
    Kapusom sajnos rossz napot fogott ki, ellenben a Roma a kapusával. Legközelebb :-)
    Köszi a meccseket

3. Caen (Tango) – Nice (Kocka) 2:2
    Nice (Kocka) – Caen (Tango) 1:1

4. Rennes(Janek)-Monaco(Tomika) 3-1
    Monaco(Tomika)-Rennes(Janek) 2-0

A korai gólok mindkét meccsen jó alapot adtak a hazai csapatoknak.
    Köszi a meccseket!

5. Nantes (Tidus) – Caen (Tango) 3:2
    Caen (Tango) – Nantes (Tidus) 2:1

6. Lyon (Karesz) – Caen (Tango) 4:3
    Caen (Tango) – Lyon (Karesz) 1:4

Sorozatban 3 meccset vesztett a valós bajnokságban a csapatom, igy E formában van már vagy 3 hete. Ez nagyban kihatott a bajnokságomra. Végre lejárt a szerződésem. :)

7. Rennes (Janek)-Caen (Tango) 5-1
    Igazi nézőcsalogató meccs.A két francia “gigász” össze csapásából én jöttem ki győztesen.Tétovázó védős első találattal sikerült vezetnem.Tango egyenlítő góljára gyorsan válaszoltam és egy szerencsétlen(van szerencsés is?) öngól még tovább javított a helyzetemen.Egy lapra tett fel mindent a Caen a második félidőben,de a teljesen kitámadó csapatot sikerült kétszer megkontrázni.
    Caen(Tango)-Rennes (Janek) 0-2
    Kiegyenlítetebb mérkőzést hozott a visszavágó,ahol a szerencse teljesen elpártolt a hazai csapattól.Egy x igazságosabb eredmény lett volna,de a futball nem mindig igazságos.Ennyi közhely elég is mára.

Montpellier (Maci) – Nantes (Tidus) 3:1

Ezzel be is fejeztem a bajnokságot. Kösz mindenkinek e meccseket. Jó volt megismerni új arcokat!

12. Dijon (czehzoli) – Caen (tango) 3:2
    Caen (tango) – Dijon (czehzoli) 2:2

Második meccs első félidejének utolsó 1 perce tartogatott furcsaságokat :-)
    2 méteres védőm a középpályán belevezette 2 társába a labdát, csetlett-botlott, eladta, kobtra, gól. Ezen felbasztam magam és tekintettel az 1 perc hosszabbításra , belekúrtam egy nagyot a labdába, középkezdés után egyből. A védő szépen rárajtolt és befejelte a saját kapujába 😀 Majd feltöltöm.
    Nagyon megkedveltem ezt a csapatot, bármennyire is kis szerencsétlenek és a bajnoki cím lehetősége elúszott, azért szép eredményt értek el a fiúk.

13. Nantes (Tidus) – Dijon (czehzoli) 2:4
    Dijon (czehzoli) – Nantes (Tidus) 2:3

14. Lyon (Karesz) – Nantes (Tidus) 1:3
    Nantes (Tidus) – Lyon (Karesz) 1:1

15. Guingamp (Zsevaldo)-Rennes (Janek) 2-0
    Masszív védekezésre voltam késztetve.Az aránylag jó védekezésem mentett meg egy nagyobb zakótól és persze a jó kapusteljesítmény.Zsevaldo 16 kapura lövésével szemben nekem 2 volt,neki ha jól emlékszem a fele el is találta, nekem egy sem.:)Teljesen megérdemelt győzelem.
    Rennes (Janek)-Guingamp (Zsevaldo) 1-0
    Izgalmas találkozó volt.Végre nekem is sikerült átlépnem a félpályát.Egy gyors támadás végén a beragadó jobbhátvéd miatt a csatárom egy az egyben vihette a kapusra és higgadtan begurította. A következő hasonló szituációban már nem sikerült ugyanez.Ez után Zsevaldo következett,de az ő ziccere is kimaradt.A nyomás fokozódott a második félidőre,de a Guingampnak semmi nem jött össze vagy a meccs emberének választott kapusom védett,vagy egy blokk vagy pontatlan lövés vagy a felső kapufa segített.Pár kontrából nekem is sikerülhetett volna a gólszerzés,de szerencsére ez egygólos meccs volt, pedig talán az x igazságosabb lett volna. :) Köszi a meccseket Zsevaldo

16. Rennes (Janek) – Nice (Kocka) 2-3
    Nice (Kocka) – Rennes (Janek) 2-2
    , jó meccsek voltak, két x igazságosabb lett volna! Hát igy E be nem lehet a csapatot irányítani, az volt a szerencsém hogy Janek is E volt! Eladják, ziccerek kimaradnak, ügyetlenkednek!! Felbasza az agyat!

17. Dijon (Czehzoli) – Lyon (Karesz) 6:0
    Lyon (Karesz) – Dijon (Czehzoli) 1:2

18. Marseille (Badzzso) – Nice (Kocka) 3:2
    Nice (Kocka) – Marseille (Badzzso) 1:4

19. Guingamp (Zsevaldo) – Nice (Kocka) 5:3
    Nice (Kocka) – Guingamp (Zsevaldo) 3:6

20. Guingamp (Zsevaldo) – Lyon (Karesz) 5:0
    Lyon (Karesz) – Guingamp (Zsevaldo) 3:6