Bajnokság bejegyzéshez 7,693 hozzászólás

1. Guingamp (Zsevaldo) – Marseille (Badzzso) 2:0
    Marseille (Badzzso) – Guingamp (Zsevaldo) 2:2

2. Bordeaux (Bravens) – Marseille (Badzzsoo) 3-1
    Marseille (Badzzsoo) – Bordeaux (Bravens) 2-1

Köszi a meccseket.

3. Bordeaux (Bravens) – Rennes (Janek) 4-0
    Rennes (Janek) – Bordeaux (Bravens) 1-1

4. Rennes (Janek) – Toulouse (Brecht) 2-2
    Érdekes védelmi hibák után gyakorlatilag 5 perc alatt 2-0 ra vezetett a Rennes. Az egyenlítés még érdekesebb volt. Bárki nyerhetett volna, talán a Rennes kicsit közeleb állt hozzá, de az x talán igazságos. Ha Janek többet lő kapura nyer, mert a kapusom pirosban volt. Ennek megfelelően teljesített. Ekkora potyát én még a 2018-as PEStől nem láttam.

Toulouse (Brecht) – Rennes (Janek) 1-1
    Ez is érdekes meccs volt. Bolh’i világbajnoki formában védett. 9 komoly helyzetem volt a statisztika szerint az 1. félidőben. A Rennesnek nulla. 1-0 volt nekem. A második félidő első előre íveléséből aztán gólt fejelt a Rennes. Utána algériai kapusparádé következett. Ziccer hegyeket, hegycsúcsokat hárított. Ennyi helyzettel bajnokságot lehet nyerni. Ha a 85. percben belövi a NAGY helyzetét Janek még ki is kaptam volna. Még a végén két Bolh’i bravúr és vége, a bíró lefújta a találkozót. Igazából egyikünk sem játszott jól. Janek 1. meccs 1 félidejét leszámítva. Ennyit érdemeltünk egymástól. 2-2 pontot. Ennek ellenére két izgalmas meccset játszottunk.

5. Bordeaux (Bravens) – Dijon (Czehzoli) 3-5
    Dijon (Czehzoli) – Bordeaux (Bravens) 2-4

6. Holnap foleg delelott raerek bajnokikat jatszani kb 9 tol 13ig. Akinek esetleg jo az idopont az irjon ram es lejatszhatjuk.

7. Montpellier (Maci) – Dijon (Czehzoli) 1:0
    Dijon (Czehzoli) – Montpellier (Maci) 1:0

Azt hittem Dijon mustársárga mezben játszik de inkább ketchuppiros volt.
    Izgalmas két meccs volt. Kösz!

8. Marseille (Badzzso) – Montpellier (Maci) 4:2
    Montpellier (Maci) – Marseille (Badzzso) 2:3

Volt itt minden. Jól tolta Badzzso. Védekezést nem nagyon érzem. Nem akarnak szót fogadni a vedekező fiúk, pedig azt mondom nekik hogy minden ellenfelet szereljenek le, minden párharcot nyerjenek meg és minden beadást fejeljenek el.
    Élveztem mind két meccset, izgalmasak voltak.
    Kösz Roberto!

9. Bordeaux (Bravens) – Guingamp (Zsevaldo) 1-2
    Guingamp (Zsevaldo) – Bordeaux (Bravens) 3-4

10. Bordeaux (Bravens) – Toulouse (Brecht) 1-3
    Toulouse (Brecht) – Bordeaux (Bravens) 0-4

Két teljesen más felállásban játszottam. Egyértelmű melyik nem életképes. Az első meccs jó kis pörgős volt. Lehetett volna 6-6 is. A másik meccsen beleszaladtam egy pofonba. Iskola példája volt annak, hogy Bravens ellen nekem védekező taktikát nem szabad állítani. Mindkét meccsen élveztem a játékot. Akár csak a tegnapiakat.

11. PSG Ronaldo) – Toulouse (Brecht) 2-1
    Toulouse (Brecht) – PSG (Ronaldo) 2-4

Ronaldo vezetése után sikerült mindig szépítenem, egyenlítenem.Ekkor a PSG játéka minkét meccsen kapkodóvá vált. Ezt az időszakot nem sikerült kihasználnom. Összességében mindkét meccset megérdemelten nyerte a Francia csapat. Ha a csapata Ronaldonak úgy játszik, ahogy 0-0 nál vagy 2-0 ás vezetésnél, és nem úgy ahogy 1-2 vagy 2-2 nél első háromba meg fog érkezni. Nálam jobb játékosok ellen a PSG ezeket a megingásokat nem fogja kihúzni kapott gólok nélkül. Köszi a meccseket. :)

12. Montpellier (Maci) – PSG (Ronaldo) 0:2
    PSG (Ronaldo) – Montpellier (Maci) 1:0

Sima cumi volt. Második meccsen volt 1 lövésem egész meccsen. De ha az bemegy… :)
    Grat Roni!

6 meccsnél tartok és még nincs is kint a tabella. Nagyon le vagytok maradva néhányan. Húzzatok bele :)

13. Montpellier (Maci) – Toulouse (Brecht) 2-1
    Toulouse (Brecht) – Montpellier (Maci) 0-1

Úgy érzem egész jól tartottam magam. Két szoros meccs lett belőle. Főleg a 2. összecsapás nagyon háromesélyes volt. Az utolsó 15 perc egész horrorisztikusra sikeredett, amiből a Montpellier jött ki jobban. Köszi a meccseket. :)

14. Montpellier (Maci) – Toulouse (Brecht) 2:1
    Toulouse (Brecht) – Montpellier (Maci) 0:1

Első meccsen rúgtam két gyors nyugtató gólt első félidőben.

Második meccs lehetett volna akármi. Szoros volt de inkább a középpályán zajlott a játék. Brecht közelebb állt a vezetés megszerzéshéz mint én de Toivonen elkurta a ziccert. Végen sikerült egy fejessel eldönteni a meccset.

Koszi!

19. mondjuk nem sok vizet zavar,de ha jól emlékszem Bournemouth (Badzzso) – Arsenal (Czehzoli) 1:0 lett :)