Braga (Karesz) – Pacos Ferreira (Tomika) 7:4
    Pacos Ferreira (Tomika) – Braga (Karesz) 2:5

11. Braga (Karesz) – Rio Ave (Czéhzoli) 8:5

13. Boavista (Keszeg) – Rio Ave (czehzoli) 3:1
    Rio Ave (czehzoli) – Boavista (Keszeg) 5:3

14. FC Porto (Bravens) – V. Setubal (Psychopapa) 5-3

V. Setubal (Psychopapa) – FC Porto (Bravens) 3-3

15. Ma igazán élvezetes meccseket sikerült játszani, köszi mindenkinek!

Belenenses (Tyks) : Maritimo (Kocka) 3:0
    Egy gyors szerencsés gól után sikerült lehozni a meccset, de az eredmény csalóka, nemvolt sétagalopp.
    Maritimo (Kocka) : Belenenses (Tyks) 5:2
    Haza pályán Kocka nyitott be , majd egyenlítettem, de félidő után 2 gyorsat berámolt. Ekkor támadóbbra váltottam, 1-el sikerült visszajönni, de mivel hátul kinyíltam mint az ánuszrózsa, meg is lettem pakolva. Rossz szóviccet elsütöttem meccs után is : Fordult a Kocka !

Belenenses (Tyks) : Sporting (Tango) 0:3
    Viszonylag nyugiban indult a meccs, persze Sporting fölényben focizott, de még csak így tapogatóztunk, próbálgattunk. Egy ilyen próbálgatásnál,saját 16osomon belül szereztem labdát Tangótól, majd a védőm mivel fékezhetetlenül sprintelt az alapvonal felé, gondoltam odapasszolom a kapusomnak, s majd ő jól kibikázza. Ebból Az lett,hogy NULLSZÖGBŐL, a védőm becsúszva elpasszolta a VONALON a kapus mellett, majd kapufáról öngól. tabzs-tabzs. Első félidőben nemvolt kapuralövésem. Második félidőre formát váltottam ,vesztenivalóm nemvolt, és sikerült átmenni a félpályán, jobban szűrt a közzéppálya, és éreztem, hogy egy kis szerencsével a második meccsen így egy brusztolós 1:0 át akár össze is hozhatok… De ami ezután következett, azt senki nem akarta elhinni… Oszd meg, likeolj, és megtudod mi történt.

Sporting (Tango) : Belenenses (Tyks) 2:3
    Meccs eleje, Tango ível, védő / csatár összefejel, labda felfele pattan, mutatja a kis indikátor,hogy a kapu előtt olyan 1 méterrel fog lepattanni. Kapusom serényen odaszalad, majd elkezd összeesni a labda alatt,ami rápottyan a fejére,onnan meg a kapuba… bér esti mérkőzés volt, de Tangóval levontuk a következtetést, hogy napba nézett. Ám mivel még fiatal volt az este, nyomtam tovább, és nekem is beadott egy kis szerencsét, 1:1. Tangótól viszont elvette, odavissza támadtuk a kaput, de azok ,amik előző meccsen bementek, most rendre kimaradtak. (rúghatott volna vagy 5öt). Míg nekem az első félidő végén, utsó szögletnél, kavarodás, jól pattan, csatár jól fordul, végre jól is találta el, 2:1. 65. ik percig gigászok csatája, a tarthatatlan erő és a mozdíthatatlan szikla feszül egymásnak, kimegy a laszti, csere. Cserék be, Tangó felnyomja a támadását, de sikerül megyszűrni a félpályát, gyors kontra ívelés, de a védő még pont belepöcköl de JAJJ ! röviden. a csatárom őrülten sprintel (volt vagy 68 a speedje), a kapus is kifele, kapus ér oda, nindzsafélollóval rúgná kifele, de agyonrúgja a kiscsatárom ! DRÁMA, kiscsatár összeszedi a bogyót, begurítja, 3:1. Tangó még feljebb váltott, még egy gólt szerez, de hátul nagyon szellős, ezért veszélyesek a kontrák is, ám végül már nem esik több gól! Egyik legjobb meccsem volt itt,az tuti !

16. Pacos Ferreira(Tomika) – Sporting(Tango) 0:4
    Sporting(Tango) – Pacos Ferreira(Tomika) 6:2

Benfica(Ronaldo) – Sporting(Tango) 0:2
    Sporting(Tango) – Benfica(Ronaldo) 4:0

17. Belenenses (Tyks): Benfica(Ronaldo) 2:2
    Benfica(Ronaldo): Belenenses (Tyks) 3:4

18. Arouca(fiyoo)-Benfica(ronaldo) 3:2
    Benfica(ronaldo)-Arouca(fiyoo) 3:0