Szerző

2v2 bajnokság – PC

2020, okt 21 - 0:51 in 2v2, Bajnokság, PES 2021

Carlos szervez egy 2v2 bajnokságot, válogatottakkal.

Mindenki 2x játszik oda-vissza, ha csak 4-5 csapat jelentkezik, 5 csapatnál többnél viszont már csak 1x oda-vissza. A bajnokság körülbelül 1 hónapos lesz.

Jelentkezni a cikk alatt lehet kommentben, 2020.10.25-ig.

4. A két geci – Baszd előre 0-0

5. Akkor engedelmetekkel Krisszel együtt nevezünk.

Játékos 1: Carlos
    Játékos 2: Krisz
    Csapat neve: Juega Bonito
    Választott csapat: Anglia

6. Határidő november 29-e.
    Mindenkivel 2 x 12 perces meccs van.

7. Mindenki 1 x játszik mindenkivel. Az eredményeket ide is tegyétek be képekkel ,ill. jegyezzétek be a táblázatba.

A meccsek este, tiszta időben legyenek!
    És kérünk mindenkit, hogy a fair play szellemében játsszon! Az ellenfél góljainak visszajátszását ne lépjük át, ha az ellenfél gólparádézik, ne lépjünk ki stb…
    Emellett az egyik (általában a hazai, de megállapodás kérdése) játékosnak be kell írnia a fórumba és a táblázatba az eredményt, és ezt képpel alátámasztani. A táblázat a ITT érhető el. Ha nincs jelszavad hozzá, írj Guginak.
    Beszámolókat is szívesen látunk, hosszabbat, rövidebbet!

Nincs forduló kiírás,mindenki úgy tólja ahogy idő engedi.

Meccsek szervezése:

Ha valaki nem éri el a másikat, ír a 2v2-es menüpont alá hozzászólásban, vagy megkeres engem.

A meccseknél, ha megvan az időpont, hogy mikor játsszák bármelyik fél beírhatja a fórumba, hogy fix a meccs (ez csak lehetőség!). (Pl. Angry Eagles – The Bastards hétfő 19.00 FIX). Ebben az esetben, ha megtörténik, akkor innentől a másik csapatnak muszáj akkor megjelennie, kivéve, ha jelezte, hogy nem biztos, hogy jó.

Egy fix meccset a meccs kezdete előtt legalább egy órával le lehet mondani, de minden fordulóban mindkét félnek csak egyszer. Amennyiben a lemondás 1 órával a meccs kezdete előtt nem történik meg, a sértett fél (akinek jó lett volna), kérheti a 2×3 pontot, és a technikai győzelmet (vagy kupánál a 3-0-s továbbjutást).
    Ha jelezte időben, találniuk kell egy másik időpontot, amennyiben ez a határidő lejártjáig nem következik be, ismét a sértett félé a győzelem, aki nem mondott le meccset.

Megszakadt meccsek, hibás beállítások:

A szakadásokkal nem tudunk mit kezdeni, olykor megesnek. Ilyenkor a meccset játszó felek döntik el, hogy mit tegyenek. A mi javaslatunk azonban az, hogy ha bőven volt még a meccsből, akkor játsszanak egy rövidebb meccsek. Ha pl. az 25.. percnél szakadt meg egy 12 perces meccs, akkor egy 9 perceset, ha az 50.-ben ugyanaz, akkor egy 6 perceset. És a két meccs góljait adják össze, ez lesz a végeredmény.

Ha a hazai játékos valamit nem jól állít be, ellenfelének az első 10 játékpercben szólnia kell. Ha ezidő alatt egyik fél gólt szerez, a rossz beállítás ellenére megmarad, amennyiben a felek nem tudják eldönteni, hogy a vendégjátékos rögtön szólt-e, próbálta el kirúgni a labdát, leállítani a játékot.
    Egyértelmű esetben a meccset teljes restart illeti meg.

Tabella:

A tabellában pontegyenlőség esetén sorrendben a gólkülönbség, a több lőtt gól, majd a kevesebb kapott dönt.