Puskás Team – Champions
Angry Eagles – No Mercy
Örök Vesztesek – Bastards

Kupa: elődöntők határideje: 2019.08.14.

A meccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. A csoportmeccseken a tizenegyest és hosszabbítást nem kell bekapcsolni, a kieséses szakaszban már igen. És onnantól már 4 cserét kell beállítani, amiből a 4.-et csak a hosszabbításban (2×15 percesben) lehet használni.

2v2 bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Champions – Angry Eagles 2-3

Kép nincs, mert a meccs utolsó percében megszakadt a játék.

Köszi a meccset!

2. Ma este 8-kor pedig Angry Eagles – Champions.

3. Kiírtam a 4. fordulót is, igaz legtöbbeknek még az első sincs meg. Frici ma ér haza, ők remélem tudják már tolni.
    Augusztus 5-ig legalább 2 meccse mindenkinek kell hogy legyen, most nem érdekel melyik fordulóból, csak nyomjuk már!

A kupahatáridő még mindig augusztus 8., azt is toljátok!

4. Kupa

No Mercy – Örök vesztesek 2-1

Hiába volt nekünk helyzetünk az elején, egy kontrából Mózesék talátak be először, ráadásul előtte rövid idő alatt Feddal begyűjtötte a 2-ik sárgáját igy még meg is fogyatkoztunk, és nem igazán találtuk a játékunkat az első félidőben, a bekapott gól meg még rátett egy lapáttal. Digit már tiszta ideg volt félidőben, én nyugtattam, hogy a 2-ik félidő más lesz, fel a fejjel. 😉 Kezdődött a dolog azzal, hogy a kiállitás miatt kénytelen voltam 3 védős rendszerre átállni, ami utólag kiderült, be is jött. 2-ik félidőben nagyobb presszinget alkalmaztunk és egyre jobban kapuhoz szegeztük Mózeséket, aminek hamar meg lett az eredménye és egyenlitettünk. Röviddel később újabb támadásunk végén középen centerben loholtam a védőm mellett, várva a bepasszt szélről, ami jött is, de nem sikerült elrúgnom, helyette az ellenfél védője kisegitett és berúgta helyettem a gólt, bocs Mózes, tipikus Konami gól volt, de most nem mi voltunk a szopóálarc mögött 🙂 Szerintem ez elég nagy sokk volt nekik, és a végéig kihúztuk majd miután én disconnecteltem, Digit kihúzta a legvégéig. Kemény meccs volt, de ha azt nézzük, hogy 10 emberrel forditottunk, talán megérdemelt is. Köszi a játékot!

5. 3. forduló (2019.07.21 – 2019.07.28.)

Az Angry Eagles augusztus 1-ig, a Bastards augusztus 3-ig nem tud játszani.
    Onnantól mindkét csapatom mindent bevasalunk, szűk határidőkkel.

6. Kész a kupa. Maradnak a csapatok is.

Két csoport lesz, mindkettőből az utolsó esik ki és az első kettő továbbjut.

Határidő: 2019.08.08.

A meccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. A csoportmeccseken a tizenegyest és hosszabbítást nem kell bekapcsolni, a kieséses szakaszban már igen.

7. Sziasztok!

A táblázatban a szavazás fülnél lehet szavazni, hogy akartok-e 4,5 csillagos válogatottakkal kupázni, vagy maradjanak azok, amiket már mindenki draftolt. Azért 4,5 csillagos válogatottak jönnek szóba, mert az kapta a 2. legtöbb szavazatot a regisztrációnál.
    Szavazni úgy tudtok, hogy a csapatotok neve alá a válaszoknak megfelelő sorba írtok egy 1-est.

Szavazni július 17., 22.00-ig lehet.

Továbbá Jonnal felvettem a kapcsolatot, meglátjuk válaszol-e. Vasárnapig mindenképpen türelmi időn van a Bastards, aztán meglátjuk.

8. Örök Vesztesek – No Mercy 3:1
    No Mercy – Örök Vesztesek 1:2

9. 2. forduló (2019.07.15. – 2019.07.23.):

Az első fordulóban a mi meccsünk a Cambi nyaralása, a Champions – Bastards meccs pedig Jon problémái miatt plusz időre jogosultak.

Kupa holnap lesz kiírva!

10. Táblázat is kész, lehet játszani!

Jó játékot, sok sikert mindenkinek!

Csak a szokás kedvéért:

Mindenki 2x játszik mindenkivel, ugyanabban a fordulóban, tehát rögtön lemegy az oda-vissza! Minden forduló hétfőnként lesz kiírva és vasárnap éjfélig lehet játszani. Ha egy meccs nincs lejátszva időre, írtok a 2v2 menüpont alá még vasárnap éjfél előtt, és plusz 48 óra illet meg titeket. De ez ne forduljon elő minden fordulóban!

A meccsek este, tiszta időben legyenek!

És kérünk mindenkit, hogy a fair play szellemében játsszon! Az ellenfél góljainak visszajátszását ne lépjük át, ha az ellenfél gólparádézik, ne lépjünk ki stb…
    Emellett az egyik (általában a hazai, de megállapodás kérdése) játékosnak be kell írnia a fórumba és a táblázatba az eredményt, és ezt képpel alátámasztani. A táblázat a a táblázatok menüpontnál érhető el. Ha nincs jelszavad hozzá, írj Guginak.
    Beszámolókat is szívesen látunk, hosszabbat, rövidebbet!

1 hét múlva érek haza, fb-on elértek, ha bármi van, de igyekszem 2-3 naponta felnézni ide is!

11. Kupa végeredmény:

12. 4 csillagos csapatok bajnokság végeredmény.

Gratulálok a Champions csapatnak, azaz Tekrocknak és Steribelnek a bajnoki címhez! Továbbá mindenki másnak is, szoros, izgalmas, jó meccsek voltak!

13. No Mercy(Bubu és Digit) egyelőre csak barimeccseket vállal, mert a teamplay lobbyban még nem teszteltük magunkat és a csapatot! Ehhez várunk közreműködést a többiek részéről is. Előreláthatólag kedd vagy szerda este 10 környékén tudunk barizni.

14. Első forduló játszható!

15. Na Mózeséken kívül mindenkinek van csapata.
    A táblázattal és az előző bajnokság lezárásával várok holnap reggelig/ma éjfélig, hátha még a Bastards – LLC meccsek le lesznek játszva, ha már a mai 11v11 úgy is el lett halasztva.

A fordulókat viszont elkezdem kisorsolni. A bajnokság ugyanúgy fog működni, mint az előző, azzal a különbséggel, hogy több a nyaralás. Így továbbra is lehet korábban is lejátszani egy fordulót, csak addig ne írjátok be azokat a meccs eredményeket, míg az a forduló nincs kiírva.
    A fordulók beosztásánál megpróbálom figyelembe venni, hogy ki mikor nyaral.

16. Gratulálok az LLC-nek a kupagyőzelemhez!

Már csak az LLC – Bastards bajnokik vannak hátra és kész vagyunk.
    Továbbá a mai nap az utolsó, amikor lehet jelentkezni az új 2v2-re.

17. LLC – Bastards KUPA 5 – 3

18. Már csak az LLC – Bastards meccsek maradtak, és véget is ért a bajnokság.

Július 4., csütörtökig tudtok az új bajnokságra regisztrálni! 🙂

19. LLC – Angry Eagles 2-2

Hasonlóan kiélezett csata. A meccs vége előtt 10 perccel szereztük meg a 1-2-es vezetőgólt, de ezt nem tudtuk sokáig megtartani, jött a válasz, maradt az X.