Puskás Team – Champions
Angry Eagles – No Mercy
Örök Vesztesek – Bastards

Kupa: elődöntők határideje: 2019.08.14.

A meccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. A csoportmeccseken a tizenegyest és hosszabbítást nem kell bekapcsolni, a kieséses szakaszban már igen. És onnantól már 4 cserét kell beállítani, amiből a 4.-et csak a hosszabbításban (2×15 percesben) lehet használni.

2v2 bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. The Bastards – Angry Eagles kupa
    vasárnap 19.30, FIX

2. LLC – Puskás

3. Puskás – LLC

4. Sziasztok!

Nem akartam ilyen szabályt, de muszáj volt behoznom. Ez viszont csak lehetőség, nem kötelező használni. Csak bizonyos esetekben érdemes. 🙂

“A meccseknél, ha megvan az időpont, hogy mikor játsszák bármelyik fél beírhatja a fórumba, hogy fix a meccs (ez csak lehetőség!). (Pl. Angry Eagles – The Bastards hétfő 19.00 FIX). Ebben az esetben, ha megtörténik, akkor innentől a másik csapatnak muszáj akkor megjelennie, kivéve, ha jelezte, hogy nem biztos, hogy jó.

Egy fix meccset a meccs kezdete előtt legalább egy órával le lehet mondani, de minden fordulóban mindkét félnek csak egyszer. Amennyiben a lemondás 1 órával a meccs kezdete előtt nem történik meg, a sértett fél (akinek jó lett volna), kérheti a 2×3 pontot, és a technikai győzelmet (vagy kupánál a 3-0-s továbbjutást).
    Ha jelezte időben, találniuk kell egy másik időpontot, amennyiben ez a határidő lejártjáig nem következik be, ismét a sértett félé a győzelem, aki nem mondott le meccset.”

5. 5. forduló (2019.06.16. – 2019.06.23.)

The Bastards – Champions
    Angry Eagles – Puskás Team
    Badboys – LLC

The Untouchables – nincs meccs

Kint van az 5. forduló.
    A 4.-ből viszont sem a LLC – Puskás Team sem a The Untouchables – The Bastards meccsnek nem látom nyomát. Keddig van időtök mindenképp, a többiről nekem írjatok, ha kell még idő.

6. Champions 1-0 LLC
    LLC 2–4 Champions

Kupa
    Champions 2–3 LLC

7. BadBoys – Angry Eagles 2-7

Ezen a meccsen már jobban kezdtünk, hamar vezetést is szereztünk. Erre azonban nem sokkal később jött is a válasz. Innetől kezdve nagyon beindult a szekér, és végül 2-7-re sikerült nyernünk. A különbség itt sem volt ekkora, de ezen a meccsen azért szerintem megérdemelt a győzelem.

Köszi a meccseket!
    Fel a fejjel, még van a bajnokságból! 🙂

8. Angry Eagles – BadBoys 3-1

A meccs elején nagyon kerestük magunkat, nem volt összeszedett a játékunk, kapkodtunk, sokat hibáztunk. A vendégeknek ezzel szemben volt jó pár lehetőségük, de mind kimaradt.
    A szünetben kicsit belenyúltunk a taktikába, ami jól sült el, és a második félidőben már hellyel-közzel jó játékkal, behúztuk a meccset, amihez kellett jócskán szerencse is, főleg az első félidőben.