Champions – Angry Eagles
No Mercy – Bastards

A Puskás Team – Angry Eagles meccs július 21. után lesz lejátszva csak.

Kupa: csoportmeccsek határideje: 2019.08.08

A meccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. A csoportmeccseken a tizenegyest és hosszabbítást nem kell bekapcsolni, a kieséses szakaszban már igen. És onnantól már 4 cserét kell beállítani, amiből a 4.-et csak a hosszabbításban (2×15 percesben) lehet használni.

2v2 bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Közérdekű:

Carlos visszalépett, Mózes új társa Adam.ver.95. Minden marad ugyanúgy, a Champions elleni meccsük eredménye is megmarad.

The Bastards 2-4 Champions

5. Teljesen megérdemelt győzelem, 2-1-nél ahogy felmentünk all out attackra a 75. percben rúgtatok még kettőt 10 percen belül… Viszont úgy éreztem kockáztatnunk kell, mielőtt túl késő nem lesz. Majd a bajnokságban megpróbálunk revansot venni! Reméljük akkor a kapcsolat is tökéletes lesz nektek is és nekünk is. A mi gólunkat is a kapusutok kb. beütötte a kapuba valljuk be, én szerintem ezek a jelenetek is a lagoknak köszönhetőek néha.

Hajrá nyerjétek meg a kupát! 🙂

6. Kupa:

Angry Eagles – Puskás Team 4-1

Az elején inkább mi tudtunk érvényesülni, de több helyzetet kihagytunk. A vezetést így is megszereztük, de csak szerencsével, egy kapussal elvesztett labdából. Erre a Puskás Team nem sokkal később válaszolt, gyakorlatilag az első kapura lövésükből. Ezután viszont rögtön rúghattak volna még kettőt, ami a szerencsénkre kimaradt.
    A második félidőt ismét inkább mi uraltuk, de sokáig hosszabbításra állt a meccs. A 74. percben aztán végre sikerült újra vezetést szerezni, innentől kezdve pedig még berúgnunk kettőt, így pedig a végén már nem kellett izgulnunk.

Jó kis meccs volt, ami csak a végén dőlt el.

Jó volt újra Cambi és Billy ellen játszani, de sajnos egy kis lagg is hátráltatta őket, és néha minket is, így nem volt zökkenőmentes a találkozás.

Köszi a meccset! 🙂

7. Sziasztok!

Bekerült egy frissítés a szabályzatba. Ha a másik kéri, akkor fehér alapú labdát kell berakni. Ebből sosem volt gond, ne is legyen, köszi!

8. Badboys 1-4 Champions
    (hupilila labda)

9. Champions 6–2 Badboys
    (piros labda)

10. LLC 9 – 0 Rapid Storm

11. Rapid Storm 0 – 3 LLC

12. Na, ahogy megelőlegeztem, ahogy 1v1-ben megszokhattuk, itt is beindul egy kupa a bajnokság mellett. Ha valaki nem örül ennek, vagy úgy érzi, hogy ez a plusz maximum 4 meccs nem fér bele neki, akkor jelezze legyen szíves, de remélem nem lesz ilyen! 🙂

A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! 4 cserét kell beállítani, amiből a 4.-et csak a hosszabbításban lehet használni (nem a rendes meccs hosszabbításában, hanem a 2×15 percnél, döntetlen esetén).
    Mivel 7-en vagyunk ezért egy 3 fős csoportot muszáj voltam csinálni, ott is egy darab 15 perces meccset kell játszani mindenkinek mindenkivel és a csoport első két helyezettje jut tovább.
    Az elődöntőben sorsolás lesz, hogy ki kivel játszik.

A sorsolást megtaláljátok a táblázatban a kupa fülnél, de ide is csatolom.
    Negyeddöntő határidő: 2019.06.05.

13. The Bastards (AJAX) – Puskás Team (WHU) 0-1

A visszavágó jóval szorosabb mérkőzést hozott, egy szép kiugratás egy gyors bepassz után ismét az “osztrák Zlatan” volt eredményes. Ezúttal azonban elmaradtak a gyors kontráink, és sok eladott labdánk volt, az Ajax gegenpress taktikája sok esetben kifizetődő volt, és nehezen tudtunk átlépni a félpályát, ennek ellenére az 1-2 veszélyesebb holland támadást sikeresen átvészeltük ismét. Friciéknek további sok sikert kívánunk és köszönjük az izgalmas összecsapásokat és a fair játékot!

14. Puskás Team (WHU) – The Bastards (AJAX) 4-0

A mérkőzés elején sikerült megszereznünk a vezetést egy védőtől ellopott bepassz után F. Anderson lőtt kegyetlenül a hálóba.
    Utána akadtak helyzetek mindkét oldalon, de az első félidőben több gól már nem esett.

A fordulás után egyre inkább kitámadt a holland sztárcsapat, és sikerült néhány olyan támadást vezetnünk melyeket gólokkal sikerült is befejezni. Anderson duplázott, majd az osztrák Arnautovic is letette a névjegyét szintén egy duplával, volt egy különösen emlékezetes szólója melynek a végén a portás mellett lágyan emelt a kapuba.

Azért azt illik megjegyeznünk, hogy egyáltalán nem volt 4 gól különbség a két csapat között. Több ziccert is nagy szerencsével sikerült megúsznunk.

15. Ugyan még tart az első forduló, kikerül a második is, addig is lehet azt is játszani, aki már kész van az elsővel, vagy egymás után beszervezni mindkettőt. Az első határideje továbbra is vasárnap (május 26.).

BadBoys – Nincs meccs

Mindenki 2x játszik mindenkivel, ugyanabban a fordulóban, tehát rögtön lemegy az oda-vissza! Minden forduló hétfőnként lesz kiírva és vasárnap éjfélig lehet játszani. Ha egy meccs nincs lejátszva időre, írtok a 2v2 menüpont alá még vasárnap éjfél előtt, és plusz 48 óra illet meg titeket. De ez ne forduljon elő minden fordulóban!

A meccsek este, tiszta időben legyenek!

És kérünk mindenkit, hogy a fair play szellemében játsszon! Az ellenfél góljainak visszajátszását ne lépjük át, ha az ellenfél gólparádézik, ne lépjünk ki stb…
    Emellett az egyik (általában a hazai, de megállapodás kérdése) játékosnak be kell írnia a fórumba és a táblázatba az eredményt, és ezt képpel alátámasztani. A táblázat a a táblázatok menüpontnál érhető el. Ha nincs jelszavad hozzá, írj Guginak.
    Beszámolókat is szívesen látunk, hosszabbat, rövidebbet!